KONST / Litografier / Färglitografi 9939095
nr 993 9095
Färglitografi
Signerad, 23/295, bladets mått: 20x27
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 november 2015
kl 18:51:44
300 kr
500 kr